RomânăEnglish
  PRIMA PAGINĂ CONTUL MEU CĂUTARE LISTĂ USERI INVITĂ TOP PATIMI MESAJE AJUTOR CHAT FORUM CONT NOU    
patimi.ro :: View topic - Agentiile imobiliare . Preturile la locuinte .
Reply to topic
Agentiile imobiliare . Preturile la locuinte .
simona

Reply with quote
Citeam pe undeva ca in Bucuresti sint scoase la vinzare cam 90 % dintre locuinte. Asta inseamna ca marea majoritate a bucurestenilor si-ar vinde locuinta, sau ca aceeasi este scoasa la vinzare de mai multe ori la mai multe agentii la preturi diferte. Iata metoda de a creste pretul .
View user's profileSend private message
costelino1967

Reply with quote
fii sigur ca un apartament sau un imobil este dat in anunturile unor mai multe agentii
simona

Reply with quote
Afacerile imobiliare se pare a fi o buna afacere . Cum itii dai seama ce afacere este buna ?

1. Vezi unde se institue taxe noi.( Afacerea este stabila si sint multi in bransa.Deja nu te mai poti lansa fara un capital puternic.)
2.Vezi unde nu sint taxe( astea acum se lanseaza pe piata iar " privilegiatii" vad ca inca mai este loc pe piata.)
tashasm

Reply with quote
Am alergat innebunita zilele astea sa gasesc un aparatament pentru una din fete...in final am gasit,dar nu va spun cata alergatura,preturile sunt volatile,ce gasesti azi cu un pret maine sare departe...in fine sunt fericita ca am gasit ce-am cautat!Sunt buna de cinste! Smile
Agentiile imobiliare . Preturile la locuinte .
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
All times are GMT  
Page 1 of 1  

Reply to topic  
Caută rapid
Sunt
Caut
Tara
Judeţ
Oras
Intre si
Relatie
Doar cu poză
Doar online (acum 121 membri)

Nudul zilei

Statistici
Membri: 51763
Poze: 70796
Membri online: 121
Vizitatori: 10424
In camera de chat: 0
Matrimoniale Gheorgheni HarghitaMatrimoniale Bucuresti RomaniaMatrimoniale Vrancea RomaniaMatrimoniale Teius AlbaMatrimoniale Negresti VasluiMatrimoniale Calan HunedoaraTop patimiMatrimoniale Curtici AradMatrimoniale Zalau SalajMatrimoniale Bailesti Dolj
  Online:10424 vizitatori (121 membri - vezi lista lor)
Acest site de matrimoniale, relatii, prietenii contine imagini si text protejate prin legea drepturilor de autor! Toate drepturile rezervate! © 2007 PATIMI.RO
0.136