RomânăEnglish
  PRIMA PAGINĂ CONTUL MEU CĂUTARE LISTĂ USERI INVITĂ TOP PATIMI MESAJE AJUTOR CHAT FORUM CONT NOU    
patimi.ro :: View topic - Familia e totul sau nu
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
Familia e totul sau nu
scorpia_mena

Reply with quote
Ce parere aveti despre femeile care stau si rabda bataile partenerului de viata doar pt un copil???Ati accepta asa ceva??????
View user's profileSend private message
aanonim

Reply with quote
parerea mea ca n-ar trebui sa accepte nici o palma cat de mica.
cora

Reply with quote
in mod normal nu judec pe nimeni ce face cu viata lui... Dar cind vad sau aud de asa ceva... nu pot sa tac si sa ridic din umeri.
In concluzie.. am cea mai proasta parere despre asemenea femei. Nu le inteleg, nu le accept niciun argument.... Nimic nu poate justifica umilinta la care se autosupun...
le-ati vazut vreodata cum povestesc (cele care au curajul s-o faca)... teama cu care isi asteapta "sotul" acasa?... noptile nedormite, groaza ca dinsul e pe drum spre casa.., rusinea de a suna la vecini pentru adapost, rusinea de a fi vazute de vecini aruncate la usa casei... uneori aproape dezbracate?
Am tot respectul pentru femeia care cere ajutorul in asemenea situatii si este hotarita sa termine relatia cu orice pret. Chiar daca pretul asta inseamna.. o vila, masina, lux.. in general. Duca-se!

bineinteles ca nu as accepta asa ceva... cu sau fara copil.
tashasm

Reply with quote
AM AVUT SI EU O PRIETENA CARE A SUPORTAT CU STOICIM BATAI APROAPE SAPTAMINAL(UNEORI FUGEA LA MINE,ERAM DESTUL DE DEPARTE DE EA INSA STIA CA O PRIMESC TOT TIMPUL SI LA ORICE ORA)
Am lamurit-o cu greu ca viata ei poate sa fie mai frumoasa daca se va desparti de el...ce-i drept aveau ceva avere adunata impreuna si cred ca-i venea greu din acest motiv sa renunte la tot...apoi mai erau cei doi copii...care cica isi iubeau tatal! Rolling Eyes
In cele din urma a divortat,s-a recasatorit cu un austriac...tipul este exact contrariul sotului ei,un tip extrem de calculat,linistit si care ii ofera multa iubire si respect... Smile
Familia e totul sau nu
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
All times are GMT  
Page 1 of 1  

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.  
Caută rapid
Sunt
Caut
Tara
Judeţ
Oras
Intre si
Relatie
Doar cu poză
Doar online (acum 77 membri)

Nudul zilei

Statistici
Membri: 51763
Poze: 70796
Membri online: 77
Vizitatori: 2208
In camera de chat: 0
Matrimoniale Bacau RomaniaMatrimoniale RusiaMatrimoniale Targu Ocna BacauMatrimoniale Buzias TimisMatrimoniale Isaccea TulceaMatrimoniale UcrainaMatrimoniale Falticeni SuceavaMatrimoniale Cernavoda ConstantaMatrimoniale Targu MuresMatrimoniale Iasi Romania
  Online:2208 vizitatori (77 membri - vezi lista lor)
Acest site de matrimoniale, relatii, prietenii contine imagini si text protejate prin legea drepturilor de autor! Toate drepturile rezervate! © 2007 PATIMI.RO
0.067