RomânăEnglish
  PRIMA PAGINĂ CONTUL MEU CĂUTARE LISTĂ USERI INVITĂ TOP PATIMI MESAJE AJUTOR CHAT FORUM CONT NOU    
patimi.ro :: View topic - LIPSA DE CUVANT SI A BUNULUI SIMT DAU NASTERE AMBIGUITATILOR
Reply to topic
LIPSA DE CUVANT SI A BUNULUI SIMT DAU NASTERE AMBIGUITATILOR
tonca

Reply with quote
LIPSA DE CUVANT SI A BUNULUI SIMT DAU NASTERE AMBIGUITATILOR. Stimati useri, avem cel mai clar exemplu a ceea ce inseamna sa nu-ti tii cuvantul, sa minti, sa lingi unde-ai scuipat candva. Dureros este ca oamenii de felul asta perpetueaza, sunt din ce in ce mai prezenti printre noi. Si mai sunt considerati de multe ori si …VIP. Concret: Marti sau Miercuri seara, ~Ancuta~ a intrat pe chat si sustinand sus si tare ca din clipa aceea va fi foarte ocupata in viata reala si nu va mai avea timp de discutii pe chat, a oferit contul ei oricui Il dorea. Smeke tocmai avea nevoie de un cont, ~Ancuta~ dorea sa-l dea definitiv. Ba a mai sustinut ca inainte de-al da intra pe el sa si-l curete de toate datele personale. A facut-o sau nu, nu se mai stie. Ce se stie, este ca in fata a mai multor useri care au citit tot acest pact nescris intre cele doua, una avea sa plece definitiv, cealata sa ramana.. In circa o ora Smeke, noua posesoare de cont, a purces si la a schimba nick-ul….din ~Ancuta~ in !Smeke!....Doua zile ~Ancuta~ n-a mai intrat. Doar asa zisese, ca nu mai intra pe chat din clipa aia. Intre timp s-a produs o chestie la care nimeni nu se astepta. La reclamatia unor useri ca nu-i bine ca chat-ul sa ramana nemoderat, Lovin a intrat si a acordat functia de moderator catorva useri care erau prezenti. Clementina(care ceruse de ceva timp din nou aceasta functie, retrasa inainte de Craciun), Upsa si cu !Smeke! s-au trezit moderatoare fara s-o ceara( dar au fost prezente mai tot timpul in ultima vreme pe chat si au animat chat-ul). Deci s-au acordat functii de moderare un pic cam la intamplare si fara exceptie doar celor prezenti. Toate bune si frumoase, insa ce ne facem cand anumite ‘’persoane’’ sunt topite dupa putere, simt o nevoie insatiabila sa judece si sa condamne (chiar si cu un amarat de kick)…si in consecinta, afland ca inca au parola la un cont caruia i s-a acordat acest prerogativ, se intorc inapoi pe site, pe chat, reschimba nick-ul din !Smeke! in ~Ancuta~ exemplificand cum se respecta un contract verbal intre doua ''amice''. Adevarata demonstratie de cat de schimbatori suntem, cat de lipsiti de parolism, ce inseamna sa fii ‘’ortodox si vertebral’’. Triste si jalnice spectacole pentru o virtuala suprematie. Ca sa castigi mereu o neimportanta competitie pentru o tema a zilei, sa poti arata cine esti tu cand ai ‘’painea si cutitul’’ sa fii mereu in centrul atentiei, mereu ‘’buricul pamantului’’. Ma bucur mult ca se mai intampla si astfel de lucruri pe acest site. Sunt lectii de viata. Invatam cu totii din ele. Mai mult rele decat bune…..dar invatam…
View user's profileSend private message
Upsa®

Reply with quote
Am un raspuns scurt...NU EXISTA PRINTI...omul voia sa compenseze ceea ce STIA DEJA ca-i lipseste...si nu, nu i-as mai da a doua sansa!
Adelina_

Reply with quote
Eu consider că sexul nu e totul în viaţă, ci PARTE din totul care reprezintă viaţa. E un aspect care contribuie la fericirea noastră, dar nu cred că se poate afirma că e totul. Asta ar însemna că n-ai alt scop în viaţă în afară de acela de a face sex şi că nu trăieşti decât pt. sex, ceea ce sună cam trist.
Bineînţeles, trebuie să existe în vieţile oamenilor pt. ca aceştia să funcţioneze normal, dar nu trebuie să reprezinte nucleul vieţii lor.
Upsa®

Reply with quote
SEXUL intr-o relatie are exact importanta pe care i-o acorda cei 2 parteneri implicati in respectiva relatie!
_Ingeras_

Reply with quote
Shocked Am citit de 3 ori postarile acestui topic Laughing si tot n-am inteles Rolling Eyes ...Ori subiectul si discutia n-au nici o legatura....ori au si Laughing de vina`i "prințul " Idea Laughing
cri-cri

Reply with quote
Foarte draguta postarea ta , _Ingeras_ , pertinenta si amuzanta. Eu nu urmaresc de obicei postarile pe forum ,dar a ta mi-a atras atentia si mi-a starnit curiozitatea. Poate ca nu mai sunt moderatori pe forum ,sau poate ca nu au urmarit nici ei , daca mai sunt ,dar cert este ca, s-a creat o situatie amuzanta, pe care tu foarte frumos ai sesizat-o.
LIPSA DE CUVANT SI A BUNULUI SIMT DAU NASTERE AMBIGUITATILOR
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
All times are GMT  
Page 1 of 1  

Reply to topic  
Caută rapid
Sunt
Caut
Tara
Judeţ
Oras
Intre si
Relatie
Doar cu poză
Doar online (acum 128 membri)

Nudul zilei

Statistici
Membri: 51763
Poze: 70796
Membri online: 128
Vizitatori: 2621
In camera de chat: 2
Matrimoniale Caras-Severin RomaniaMatrimoniale Curtici AradMatrimoniale Predeal BrasovMatrimoniale Faurei BrailaMatrimoniale Piatra NeamtMatrimoniale Bistrita Bistrita-NasaudMatrimoniale Baraolt CovasnaMatrimoniale Rosiori de Vede TeleormanMatrimoniale Miercurea Ciuc HarghitaMatrimoniale Petrila Hunedoara
  Online:2621 vizitatori (128 membri - vezi lista lor)
Acest site de matrimoniale, relatii, prietenii contine imagini si text protejate prin legea drepturilor de autor! Toate drepturile rezervate! © 2007 PATIMI.RO
0.075