RomânăEnglish
  PRIMA PAGINĂ CONTUL MEU CĂUTARE LISTĂ USERI INVITĂ TOP PATIMI MESAJE AJUTOR CHAT FORUM CONT NOU    
patimi.ro :: View topic - Ai plati pentru sex ? Cit cind ? Cum ?
Reply to topic
Ai plati pentru sex ? Cit cind ? Cum ?
simona

Reply with quote
Si daca da, in ce conditii ai accepta acest lucru si cu ce "cheltuieli"? "Fetitele" de pe centura sunt doar un mod de diversificare a relatiilor sexuale sau un rau necesar?
fac referire nu numai la centriste, aici ma leg si de alte oferte care apar la tot pasul.
View user's profileSend private message
simona

Reply with quote
Quote:

Costa si discutia

Bucurestiul are parte de cele mai multe aprecieri in ghidul mondial al sexului. "O multime de fete frumoase sunt in Bucuresti. Poti sa faci sex gratis sau sa platesti pentru asta, intreband un sofer de taxi. Am stat undeva in centrul Bucurestiului. Pretul este de aproximativ 100 de euro pentru o ora". Alte comentarii se refera la cluburile de pe Litoral. Strainii sunt nemultumiti ca in cluburile de noapte trebuie sa plateasca fetelor bauturi extrem de scumpe doar pentru a sta de vorba cu ele sau pentru a dansa. Comentariile curg pe World Sex Guide. Unele sunt pozitive, unele negative. Dar marea majoritate sunt laudative la adresa frumusetii romancelor.
simona

Reply with quote
Cingolete

Reply with quote
daca ti-as oferii o suma imensa de bani ai face sex?
costelino1967

Reply with quote
da mie banii si vezi daca fac sau nu !
costelino1967

Reply with quote
iar in privinta banilor, pentru cei care fac acest pas nu e o problema dar sexul acesta e necesar si pentru legalizarea prostitutiei un DA,
cora

Reply with quote
oare cum este prima partida de sex platita? cum iei hotarirea sa te apuci de prostitutie? majoritatea o face pentru lux, nu pentru nevoia disperata de bani. Evident, nici pentru placerea de a face sex... Cred ca e mult pina esti platita o data, pe urma sentimentul vinei, rusinea.. dispare.
simona

Reply with quote
Prima oara, apoi prima oara pe bani, toate " prima oara" cred ca sint la fel . Curiozitate , sau nevoie. Placerea sau neplacerea vin din urma sau ramin in urma.
vaics

Reply with quote
cora wrote:
oare cum este prima partida de sex platita? cum iei hotarirea sa te apuci de prostitutie? majoritatea o face pentru lux, nu pentru nevoia disperata de bani. Evident, nici pentru placerea de a face sex... Cred ca e mult pina esti platita o data, pe urma sentimentul vinei, rusinea.. dispare.

nu vad de ce ar fi mai mare rusinea de a face sex pe bani decat sex gratis!? de fapt, nu vad care e rusinea!? totul e sa fie facut bine! Wink
costelino1967

Reply with quote
inteleg sa faci sex pe bani cand esti departe de familie si vrei sa te distrezi ori din pura curiozitate, dar ce asa zise doamne de lux mai gasesti acum in Romania ? tot ce a fost mai de soi sunt pe afara! La noi au ramas cioropinele, bolnavele sau expiratele foste pe la turci, carora nu le mai deosebesti anusul de pasarica.
simona

Reply with quote
Ei asta nu stiu. Nu am fost la "fete " Smile)

Dar pot povesti ce am auzit si eu...
Costelino, tu vorbesti din propie experienta ?
costelino1967

Reply with quote
da, deoarece asta cred ! si daca ai alte argumente contrazice-ma
tashasm

Reply with quote
costelino1967 wrote:
da, deoarece asta cred ! si daca ai alte argumente contrazice-ma
Very Happy Very Happy cum poate sa te contrazica Mona pe tine...daca tu sustii ca ai "verificat"... Very Happy Very Happy
simona

Reply with quote
Asa ca ,am lamurit treaba cu " argumentele" .Pentru o partida de sex poti plati in mai multe feluri. Cu bani, cu bonuri de masa, cu masina, casa, cu pensia alimentara, chiar si cu viata.
Poti plati cu o vorba frumoasa, cu un gest discret sau poti arunca banii pe masa.
costelino1967

Reply with quote
eu unul il admir pe Jack Spintecatorul si sincer la anumite fufe le-asi plati precum acest personaj. Am auzit ca mormonii dupa ce fac sex cu o nevasta o pun pe aceasta dupa aceea la muncile cele mai grele !
Ai plati pentru sex ? Cit cind ? Cum ?
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
All times are GMT  
Page 1 of 7  

Reply to topic  
Caută rapid
Sunt
Caut
Tara
Judeţ
Oras
Intre si
Relatie
Doar cu poză
Doar online (acum 70 membri)

Nudul zilei

Statistici
Membri: 51763
Poze: 70796
Membri online: 70
Vizitatori: 2270
In camera de chat: 0
Matrimoniale DanemarcaMatrimoniale Satu Mare RomaniaMatrimoniale Falticeni SuceavaMatrimoniale Saveni BotosaniMatrimoniale Filiasi DoljTop BarbatiMatrimoniale Calarasi RomaniaMatrimoniale Bumbesti-Jiu GorjMatrimoniale Agnita SibiuMatrimoniale Pitesti Arges
  Online:2270 vizitatori (70 membri - vezi lista lor)
Acest site de matrimoniale, relatii, prietenii contine imagini si text protejate prin legea drepturilor de autor! Toate drepturile rezervate! © 2007 PATIMI.RO
0.072