RomânăEnglish
  PRIMA PAGINĂ CONTUL MEU CĂUTARE LISTĂ USERI INVITĂ TOP PATIMI MESAJE AJUTOR CHAT FORUM CONT NOU    
patimi.ro :: View topic - Ai plati pentru sex ? Cit cind ? Cum ?
Reply to topic
simona

Reply with quote
Pentru ce oferi cei 10% ?
View user's profileSend private message
maximus028

Reply with quote
nu as plati pe cineva ptr a face sex nu m-as putea simti bine.............prefer sa cheltui dublul sau triplul sumei cerute ,,si sa ma bucur de o companie frumoasa sau de o aventura fierbinte.............DAR NU SEX PE BANI Exclamation
maximus028

Reply with quote
simona.....ai spus mai devreme ca ai face sex pe bani.....................la ce suma ti-ai aprecia serviciile..........
costelino1967

Reply with quote
max dau ma bani pe sex handicapatii, atat timp cat am capul pe umeri nu a-si plati ,,o dama de companie" sa-mi satisfaca nevoile sexuale, in schimb nu a-si refuza sa fac un favor unei persoane si apoi sex cu ea, bineinteles ca depinde de favor .............
juan

Reply with quote
maximus nu ai invatat ca sexul si apa nu se platesc Wink ?
nu fi negustor de sex , ca ai de pierdut , femeia este sa fie" iubita "nu platita Laughing
costelino1967

Reply with quote
jaro mi-a placut ,,iubita", ghilimelele spun totul. Un om normal nu ar plati sexul, dar trebuie sa admitem dupa conceptia unora, ca suntem prin uniunea europeana si homosexualitatea trebuie acceptata ca pe ceva normal. Asta au invatat de la parintii lor ca e normal, dar eu zic ca orice persoana care este de acord cu acest lucru se afla exact in postura :tatei Ioana(din capul satului), data cu parfum Dolce Cabana si care se duce la biserica facand matanii in fata preotulu, nu pentru credinta ei, ci pentru a mari raza de actiune a parfumului sau, iar restul babelor nestiind ce ,,pute", se strang de nas, dand vina pe tamaie in privirile nedumerite ale preotului care isi cere scuze pentru faptul ca i s-a defectat cadelnita, acuzand pe dascal ca nu a folosit tamaie din rasina de brad.
juan

Reply with quote
am mai scris parerea mea costele despre uniune si ..........homosexuali, sa ramana toata europa un neam de poponari si pe noi sa ne lasa asa cum santem , fara mama Dumintru si tata Fanica Laughing
Drepturile omului ...........sa si le bage undeva aceste drepturi , nu suntem noi ro. un popor de sfinti sau de prosti , suntem simpli si inca avem demnitate !
Este parerea mea , cine este in fapt cu.........homosexualii inseamna ca are ceva comun cu ei !
cora

Reply with quote
jaro wrote:
am mai scris parerea mea costele despre uniune si ..........homosexuali, sa ramana toata europa un neam de poponari si pe noi sa ne lasa asa cum santem , fara mama Dumintru si tata Fanica Laughing
Drepturile omului ...........sa si le bage undeva aceste drepturi , nu suntem noi ro. un popor de sfinti sau de prosti , suntem simpli si inca avem demnitate !
Este parerea mea , cine este in fapt cu.........homosexualii inseamna ca are ceva comun cu ei !

ce intelegi tu prin "a fi in fapt cu.. homosexualii"?
juan

Reply with quote
Very Happy ......... pai tu ce crezi ca inseamna a fi in fapt cu cineva ?,
ca doar esti fata isteta Laughing
cora

Reply with quote
jaro wrote:
Very Happy ......... pai tu ce crezi ca inseamna a fi in fapt cu cineva ?,
ca doar esti fata isteta Laughing

pai, dragul meu jaro... Laughing aici e necazul! Ai spus... "cine este in fapt cu.........homosexualii inseamna ca are ceva comun cu ei !"
Daca ar fi sa patrund in mintea ta cind ai facut afirmatia asta... tu ai vrut sa spui: "cine e homosexual.... inseamna ca are ceva in comun cu homosexualii"... Twisted Evil pentru ca..., potrivit logicii tale.. asta ar insemna a fi in fapt, nu? Sa fi la rindul tau gay.. nu?

Hai, lamureste-ma.. !
Twisted Evil Razz
ce intelegi tu prin "a fi in fapt cu.. homosexualii"?
costelino1967

Reply with quote
cora dar de ce gay neaparat si nu o mizerabila de ,,dama de companie", numai avocatul apara interesele unei persoane indiferent de categoria din care face parte, restul ori se comlace cu ei, ori este el insusi ca ei. Apropo din care categorie faci parte ?Nu de alta dar ca sa stim cu cine vorbim si mai ales cum iti vorbim ?Noi suntem intelegatori atat timp cat iti vezi de treaba ta si nu faci reclama mizand pe faptul ca suntem in UE.Tu poate esti de mult in UE, eu nu m-am dumirit pana acum cu ce mi s-a schimbat viata(poate sunt un biet gandac ce cauta in balegar si nu am avut timp sa ies pe autostrada sa cunosc lumea, de frica sa nu fiu strivit de vre-un bolid condus de o ,,dama de companie" cu studii orale in Spania. .
juan

Reply with quote
cora Laughing , uite ca ai intrat in mintea mea bine, ........stiam eu ca esti fata isteza si deduci ce vreau sa spun Laughing ,
......daca vreau sa se iubeasca.....sa o faca pana le da borsul pe nas dar nu in public !
Cand ai atatea sexurii opuse dornice de amor ,tu ca persoana vrei sa faci amor cu o persoana de acelasi sex cu tine , pai nu esti........bolnav mintal
Question Very Happy
cora

Reply with quote
nu e cazul sa dezbatem drepturile sau normalitatea persoanelor gay pe topicul damelor de companie. Exista deja un asemenea topic aici. Reveniti la tema.... Exclamation
costelino1967

Reply with quote
era vorba de a plati sau nu pentru sex, femeile platesc si ele, la fel ca si barbatii sexul asa ca discutia isi are rostul, iar dumneavoastra va rog sa va concentrati la tema!
cora

Reply with quote
exact, tema este prostitutia nu homosexualitatea. Twisted Evil
Ai plati pentru sex ? Cit cind ? Cum ?
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
All times are GMT  
Page 3 of 7  

Reply to topic  
Caută rapid
Sunt
Caut
Tara
Judeţ
Oras
Intre si
Relatie
Doar cu poză
Doar online (acum 75 membri)

Nudul zilei

Statistici
Membri: 51763
Poze: 70796
Membri online: 75
Vizitatori: 10145
In camera de chat: 0
Matrimoniale Seini MaramuresMatrimoniale Sfantu Gheorghe CovasnaMatrimoniale Gaesti DambovitaMatrimoniale Drobeta-Turnu Severin MehedintiMatrimoniale Marasesti VranceaMatrimoniale Cluj-Napoca ClujMatrimoniale Bacau RomaniaMatrimoniale Dealu GiurgiuMatrimoniale Otelu Rosu Caras-SeverinMatrimoniale Irlanda
  Online:10145 vizitatori (75 membri - vezi lista lor)
Acest site de matrimoniale, relatii, prietenii contine imagini si text protejate prin legea drepturilor de autor! Toate drepturile rezervate! © 2007 PATIMI.RO
0.078