RomânăEnglish
  PRIMA PAGINĂ CONTUL MEU CĂUTARE LISTĂ USERI INVITĂ TOP PATIMI MESAJE AJUTOR CHAT FORUM CONT NOU    
patimi.ro :: View topic - Ai plati pentru sex ? Cit cind ? Cum ?
Reply to topic
Pacala

Reply with quote
As plati pentru sex, pentru ca oricum platesc
View user's profileSend private message
costelino1967

Reply with quote
3 barbati se duc la un hotel.
Camera costa 30$, deci fiecare plateste 10$.
Receptionera isi da seama ca a gresit si de fapt camera costa doar 25$.
Il cheama pe hamal si ii da 5$ sa-i duca inapoi barbatilor.
Hamalul nu stie cum sa imparta 5$ la 3 oameni, asa ca le da cate 1$, iar el pastreaza 2.
Deci fiecare barbat a platit 9$. 9*3=27, hamalul 2$, total 29.
Unde e 1$?
costelino1967

Reply with quote
,,Sentimentul de dragoste pe care l-am simtit de multe ori in tinerete:batai puternice ale inimii,puls ridicat,emotie cu efecte psihosomatice ( apasare a toracelui, gol in stomac, etc),suferinta intensa in cazul primirii unei "perechi de papuci", fericire suprema in timpul sarutului, tendinta de pierdere a controlului in cadrul societatii (tulburari de concentrare, idei si chiar actiuni in dezacord cu obiectivele rationale ale activitatilor uzuale).La unii acest sentiment poate deveni extrem de periculos, deoarece poate genera cea mai puternica forma de depresie . O parte a creierului nostru contine de la nastere un fel de program mostenit din trecutul indepartat al formarii rasei umane :Creierul Primitiv. Ca si in cazul tuturor speciilor, Natura a avut ca prim obiectiv: inmultirea. Ceea ce noi numim "Dragoste", este acea stare care duce la relizarea contactului sexual cu probabilitate maxima (plasarea partenerei in centrul atentiei si ignorarea celorlalte activitati). In lumea animala , in functie de specie, aceasta ia forme mai mult sau mai putin asemanatoare ,in general violente pt. selectarea exemplarelor bine dezvoltate.Orice sentiment perceput ,reprezinta un cod complex de concentratii ale hormonilor, numiti neurotransmitatori (serotonina,dopamina,andrenalina,etc).Procesul este unul de feedback , mentinut de Creierul Primitiv.Sintetizand: Dragostea este imboldul simtit, pentru a lupta sa intram in contact fizic cu partenera ( este specific tinerilor).Atractia sexuala ara la baza alte concentratii de hormoni, scopul fiind nesepararea partenerilor, indiferent de actiunile exterioare .Sunt concentratii mai mari de hormoni ce permit atenuarea senzatiilor de durere si creerea unor senzatii specifice (oricine a observat violenta actului sexual intr-o haita de caini...).Natura s-a asigurat mai intai ca ne inmultim si dupa aceea ca ne hranim ! Se spune ca dorinta sexuala este mai puternica decat foamea !Dezvoltarea la om a: Creierului Rational, a dus la o multitudine de variatii si modificari ale perceptiilor senzatiilor oferite de codurile amintite, incepand de la "Iubirea Platonica" pana la cele mai ciudate perversiuni sexuale."
trenuletzul

Reply with quote
costelino1967 wrote:
3 barbati se duc la un hotel.
Camera costa 30$, deci fiecare plateste 10$.
Receptionera isi da seama ca a gresit si de fapt camera costa doar 25$.
Il cheama pe hamal si ii da 5$ sa-i duca inapoi barbatilor.
Hamalul nu stie cum sa imparta 5$ la 3 oameni, asa ca le da cate 1$, iar el pastreaza 2.
Deci fiecare barbat a platit 9$. 9*3=27, hamalul 2$, total 29.
Unde e 1$?

hamalul nu a platit 2$ ci a primit .. deci 27-2 = 25. QED Razz
costelino1967

Reply with quote
perfectamento
maximus028

Reply with quote
jaro.........cand o intrebam pe simona la cat ar aprecia serviciile nu o faceam cu scopul de a afla daca am eu bani ptr asa ceva(ptr ca am.....multumesc lui d-zeu)....ci voiam doar sa aflu criteriile dupa care o face
tashasm

Reply with quote
maximus028 wrote:
jaro.........cand o intrebam pe simona la cat ar aprecia serviciile nu o faceam cu scopul de a afla daca am eu bani ptr asa ceva(ptr ca am.....multumesc lui d-zeu)....ci voiam doar sa aflu criteriile dupa care o face

sunt convinsa ca Simona...n-o face... Evil or Very Mad
simona

Reply with quote
Si ai inteles pina la urma cum sta treaba ? Eu nu cred ca am fost explicita.
Ober

Reply with quote
Pentru sex se plateste din cele mai vechi timpuri. Iata cum arata un abonament la un bordel in anii 1930... tinand cont ca atunci Bucurestiul era denumit micul Paris si banii se plateau "inainte ca la c...ve". Si inca ceva... daca te manca sau scarpina... stiai sigur de unde aveai... doar scria in abonament Smile)

Are cineva o bunica pe nume Miti Vasilescu? Razz
Lovin

Reply with quote
Foarte tare... frate Smile am ras cu pofta. ce poti sa mai zici? in toate limbile sa se inteleaga pentru toti:

de prostitutie is het oudste beroep van de wereld en de geschiedenis zal ons blijven verrassen
la prostitution est la profession la plus ancienne du monde et l'histoire continuera à nous étonner
η πορνεία είναι το παγκόσμιο παλαιότερο επάγγελμα και η ιστορία θα συνεχίσει να μας εκπλήσσει
la prostituzione è la più vecchia professione del mondo e la storia continuerà a sorpreserla
a prostituição é a profissão a mais velha do mundo e o history continuará a surpreender-nos
проституцией будет профессия мира самая старая и история будет продолжаться удивить нас
la prostitución es la más vieja profesión del mundo y la historia continuará sorprendiéndonos
prostitution is the world's oldest profession and the history will continue to surprise us
prostitutia este cea mai veche meserie din lume si istoria mereu ne va surprinde
Pacala

Reply with quote
Cit l-am cautat,Am crezut ca la uitat acest abonament la masa de poker,Vvad ca prietenul meu Ober l-a pastrat.
Multumesc, desi parca aveam mai putine zile consumate.
tashasm

Reply with quote
Pacala wrote:
Cit l-am cautat,Am crezut ca la uitat acest abonament la masa de poker,Vvad ca prietenul meu Ober l-a pastrat.
Multumesc, desi parca aveam mai putine zile consumate.

Cred ca v-ar place asa ceva...sa ne intoarcem putin in timp...sa savuram vremurile de odinioara... Wink
simona

Reply with quote
Prostitutia era legala pe atunci.
juan

Reply with quote
O prostituata este ca o roata de masina , atat se uzeaza pana nu o sa o mai vrea nici cel de la vulcanizare .
tashasm

Reply with quote
jaro wrote:
O prostituata este ca o roata de masina , atat se uzeaza pana nu o sa o mai vrea nici cel de la vulcanizare .

Nu se poate.spuneti voi barbatii asa ceva? Laughing
Ai plati pentru sex ? Cit cind ? Cum ?
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
All times are GMT  
Page 4 of 7  

Reply to topic  
Caută rapid
Sunt
Caut
Tara
Judeţ
Oras
Intre si
Relatie
Doar cu poză
Doar online (acum 75 membri)

Nudul zilei

Statistici
Membri: 51763
Poze: 70796
Membri online: 75
Vizitatori: 10147
In camera de chat: 0
Matrimoniale Baia Mare MaramuresMatrimoniale Regatul UnitMatrimoniale Focsani VranceaTop CupluMatrimoniale Ludus MuresMatrimoniale SpaniaMatrimoniale Ocna Mures AlbaMatrimoniale Chisineu-Cris AradMatrimoniale Zlatna AlbaMatrimoniale Sighisoara Mures
  Online:10147 vizitatori (75 membri - vezi lista lor)
Acest site de matrimoniale, relatii, prietenii contine imagini si text protejate prin legea drepturilor de autor! Toate drepturile rezervate! © 2007 PATIMI.RO
0.081