RomânăEnglish
  PRIMA PAGINĂ CONTUL MEU CĂUTARE LISTĂ USERI INVITĂ TOP PATIMI MESAJE AJUTOR CHAT FORUM CONT NOU    
patimi.ro :: View topic - Ai plati pentru sex ? Cit cind ? Cum ?
Reply to topic
simona

Reply with quote
Ma rog, poate ca exista reesapare.
View user's profileSend private message
tashasm

Reply with quote
simona wrote:
Ma rog, poate ca exista reesapare.

dar,asta se intampla si in cazul damelor?? Laughing
daniel1980

Reply with quote
Sa fac sex cu o femeie pe care o platesc e ceva inexistent in mintea mea.Daca ar fii numai sa ma gandesc la acest aspect am o erectie in minus.Prostitutie de lux ori nu e ceva neinteresant.Idiferent cum arata,pe ce sume o fac,le place ori nu s.a.m.d.,aceste femei pentru mine sunt la fel.Desi nu imi face placere imi inchipui un scenariu simplu:opresc masina,iau o"aratare"si fac sex.Dupa toate astea normal ar fii sa zic ca m-am simtit bine.Nu stiu cum e dar nici nu ma intereseaza,imi e dezgustator gandul.
sergi_o

Reply with quote
Sa platesti o dama necunoscuta vrei sa zici.... totusi platesti consumatia sau invitatia? Da. Poti risca sa platesti si sa mergi la baie sa te rezolvi singur? Da. Si atunci care e diferenta, ca obtii ceea ce ai platit? Ca ai in subconstient ca ai platit sa obti imediat ceva care obtineai poate in cateva luni? Si daca timp de cateva luni oftezi dupa o femeie care se rasfata si investesti in ea nu numai sentimente ci si o parte din bani?
Eu zic ca unii aleg sa plateasca ceva de care au nevoie, fara sa piarda timp pretios, fara sa fie nevoiti sa se implice emotional si pentru ca au, isi permit.
Sa nu uitam ca iti poti cumpara si sotie. La germani era ceva destul de obisnuit sa cumpere o tailandeza.
La altii se vand singure romancele noastre pentru un trai decent si aura de vedeta in randul populatiei majoritar sarace autohtone.
Cel mai frumos ar fi sa nu platesti si sa fie doar o legatura sentimentala.
Cel mai practic e sa platesti ca orice altceva insa, cade partea cu sentimentele.
Deci?
Ah era sa uit, daca sarut o dama de companie ma gandesc cu cati din Bucuresti m-am sarutat. Iluzia e ca fara plata e o fiinta "normala" (ce o fi normal in ziua de azi) care nu a schimbat zeci de parteneri si am "incredere"(daca mi-a aratat analizele Twisted Evil )
simona

Reply with quote
Zici tu ceva mai sergi_o.Si parca ti-as da dreptate.

Statea bufnita in copac si spunea : ce aiurea este acest pom.Tulpina este groasa sus si subtire jos.
Lupul comenta: esti proasta, copacul se subtiaza spre cer,
Un melc care se afla la mijlocul tulpinei spune in sinea lui: -off ce treaba au unii,zau ca amindoi sit fraieri.Copacul este subtire la ambele capete.

Ramin la concluzia ca privind din unghiuri diferite, doar sfera ramine sfera, dar depinde marimea la care o vede fiecare.( daca o vede si nu o aude... : )) )
juan

Reply with quote
O parere personala ............cred ca fem.sunt facute sa fie iubite nu platite Wink
simona

Reply with quote
Sa fie iubite..si nu platite Smile adica iubite gratis Smile Smile Smile
black_angel

Reply with quote
avem noi o zicala,adica "tot si toate sutn pe bani".deci de ce nu ai plati si pt asta?cadn faci sex cu nevasta nu ii dai bani??doar salarul tau in casa merge,cand te culci cu prietena tot trebuie s aii cumperi ceva,ca doar din iubire nu se culca.deci... toate sunt pe bani in ziua de azi.
juan

Reply with quote
Daca nu se culca din iubire cu tine ................si o platesti , esti doar ceva de consumat, cand nu o sa mai ai bani ,..... nu o sa mai ai nici sex Razz
vaya mierda Razz
simona

Reply with quote
Si cine zice ca daca ai bani este totul ok ? Poate gasii unul cu mai multi bani ca tine.
Nu de curve ducem lipsa., ci de finantatori...
juan

Reply with quote
Cand nu o sa mai fie bani fetele o sa isi ia plata in produse agricole Laughing , o ceapa , un carof , deh....... ca doar ce nu face omul cand da de fomica Laughing
simona

Reply with quote
Nu este exclusa nici aceasta varianta !!
juan

Reply with quote
Se practica deja Laughing
simona

Reply with quote
Smile si apoi banuiesc ca fetele merg la piata cu legumele..
juan

Reply with quote
La pivnita Laughing
Ai plati pentru sex ? Cit cind ? Cum ?
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
All times are GMT  
Page 5 of 7  

Reply to topic  
Caută rapid
Sunt
Caut
Tara
Judeţ
Oras
Intre si
Relatie
Doar cu poză
Doar online (acum 83 membri)

Nudul zilei

Statistici
Membri: 51763
Poze: 70796
Membri online: 83
Vizitatori: 1915
In camera de chat: 0
Matrimoniale Calimanesti ValceaMatrimoniale Uricani HunedoaraMatrimoniale Neamt RomaniaMatrimoniale Slanic PrahovaMatrimoniale BelgiaMatrimoniale Sebis AradMatrimoniale Baicoi PrahovaMatrimoniale Slatina OltMatrimoniale ElvetiaMatrimoniale Iasi Romania
  Online:1915 vizitatori (83 membri - vezi lista lor)
Acest site de matrimoniale, relatii, prietenii contine imagini si text protejate prin legea drepturilor de autor! Toate drepturile rezervate! © 2007 PATIMI.RO
0.076